Hotel Nautilus

ubytovanie Tabor
 

**** Hotel Nautilus / ubytovanie Tabor

Hotel Tabor Nautilus

Hotel Nautilus ubytovanie v meste Tábor :
Historická budova hotela je po rozsiahlej rekonštrukcii a v marci roku 2006 tu slávnostne otvorili Hotel Nautilus a reštauráciu Goldie. Hotel sa nachádza na hlavnom námestí prekrásneho stredovekého mesta Tábora, len hodinu cesty južne od Prahy.

Ubytovanie Tábor Hotel Nautilus :
Vytvorené bolo 22 jedinečných izieb v 4 hviezdičkovom Boutique Hoteli, ktorý poskytuje špičkovú kvalitu služieb, kuchyňu a hotelové wellness. Hotel sám o sebe je umeleckým dielom. Všetky izby sú vybavené vaňou alebo sprchou, WC, TV, telefónom s priamou voľbou, minibarom, sušičom vlasov, prípojkou na internet a trezorom. Izby sú vybavené anglickými posteľami Hypnos.

Hotel v Tábore Nautilus ubytovanie :
Hotel ponúka ubytovanie v 22 izbách zahŕňajúcich dvojlôžkové, de luxe a superior izby. Ďalej 3 nádherné apartmány a najlepšia izba - prezidentské apartmá. Každá izba je jedinečná a vyniká výrazným prvkom v podobe olejovej a akrylátovej kresby, kusom starožitného nábytku a fosílií, ktoré dotvárajú ojedinelý dojem. Všetko je skombinované tak, aby na Vás v izbe dýchla teplo, pohodlie a štýl.

Tábor ubytovanie hotel Nautilus služby :
Pripojenie na internet je bezplatné, prízemie a prvé poschodie je zároveň pokryté WiFi. K dispozícii nefajčiarska alebo bezbariérová izba, pre novomanželov Honeymoon izba.

Hotelové wellness centrum ponúka možnosť jedinečného odpočinku a relaxácie v luxusnom prostredí boutique hotela Nautilus v Tábore. K dispozícii je fínska sauna, vírivá vaňa a tiež pestrá ponuka masáží a regenerujúcich terapií s využitím exkluzívnej kozmetiky Gerard 's. Perličkou sú rôzne druhy relaxačných aróma kúpeľov.

Hotel ubytovanie Nautilus Tabor reštaurácia Goldie :
V štýlovej hotelovej reštaurácii - Goldie sa podáva vynikajúce jedlo a široký výber nápojov. Vysoké stropy a veľké okná vytvárajú elegantnú a pokojnú atmosféru s nádherným výhľadom na Žižkovo námestie. Bohatý dozlata ladený interiér dotvárajú zdobená zrkadlá, sochy a iné umelecké predmety vytvorené miestnymi umelcami a známymi českými majstrami. Ďalšie dômyselne zariadené priestory pozývajú na vychutnanie vynikajúcej kávy, piva alebo kokteilu z dobre zásobeného baru. Na posedenie si možno vybrať aj vináreň, Atrium s fontánou, palmami a pestrou vegetáciou alebo exkluzívny salónik - Gallery. Z pivnice s dobovými kamennými piliermi a klenbami vedie vstup do labyrintu chodieb pod Starým mestom.

Dovolenka v južných Čechách ubytovanie Nautilus Hotel Tábor a okolie :
Kúsok od historického centra sa nachádza botanická záhrada. Priamo v meste Tábore nad riekou Lužnice nájdete hrad, ktorý sa nazýval Kotnov. Blatské múzeum v Sobeslavi a Veselí ned Lužnicí je súčasťou Husitského múzea v Tábore. Časť podzemných priestorov, labyrint pod Žižkovým námestím v dĺžke 650m bola sprístupnená verejnosti. Na Žižkovom námestí je pomník Jana Žižky z Trocnova, slávneho husitského vojvodcu. Známy rybník v Tábore Jordán založený roku 1492 pre zásobovanie mesta pitnou vodou je najstaršou údolnou priehradou v Čechách. Dnes slúži na rekreáciu, kúpanie a rybolov.

Hotel Tabor Nautilus - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Tabor Nautilus - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Tabor Nautilus - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Tabor Nautilus - hotel má reštauráciuHotel Tabor Nautilus - hotel má vináreňHotel Tabor Nautilus - možnosť pripojenia na internetHotel Tabor Nautilus - k dispozícii letná terasaHotel Tabor Nautilus - k dispozícii kavareňHotel Tabor Nautilus - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Tabor Nautilus - akceptuje creditné karty VISAHotel Tabor Nautilus - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Tabor Nautilus - akceptuje creditné karty JCBHotel Tabor Nautilus - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Tabor Nautilus - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Tabor Nautilus - Iybz sú vybavené televízoromHotel Tabor Nautilus - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Tabor Nautilus - Izby s vlastnou toaletouHotel Tabor Nautilus - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: